سفید کردن واژن

جوانسازی واژن با لیزر
می 12, 2020
درمان کاهش میل جنسی
جولای 26, 2020

سفید کردن واژن

روش های سفید کردن واژن بسیاری از بانوان نگران تیرگی ناحیه تناسلی خود می باشند و به دنبال راهی برای روشن سازی واژن خود می گردند ؛ با پیشرفت علم پزشکی روش های متفاوتی برای سفید کردن واژن وجود دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

تیرگی واژن ، می تواند به دلایل متفاوتی هم چون ژنتیک ، افزایش سن ، مرطوب بودن واژن ، پوشیدن لباس زیر تنگ ، عفونت ، تیغ زدن واژن ، کمبود ویتامین و غیره باشد.

روش های سفید کردن واژن

روش های متفاوتی برای رفع تیرگی واژن ، وجود دارد که برخی از آن ها عبارت اند از :

1. رفع تیرگی واژن به وسیله صابون : استفاده از صابون ، به علت وجود مواد شیمیایی در آن می تواند منجر به برهم خوردن تعادل PH واژن شده و در این صورت نه نتها تیرگی واژن برطرف نمی شود بلکه بیشتر نیز می شود.

2. رفع تیرگی واژن با استفاده از کرم های شیمیایی و گیاهی : علاوه بر عوارض مخصوص به هر کدام از این کرم ها نتایج آن ها نیز زودگذر می باشد.

3. سفید کردن واژن با لیزر : با توجه پیشرفت علم پزشکی ، رفع تیرگی واژن با لیزر یکی از پرطرفدارترین روش های سفید کردن واژن می باشد که بهترین نتیجه را دارد.

لیزر بلیچینگ واژن یا سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا ، یکی از جدیدترین و کارآمدترین روش ها جهت رفع تیرگی و کبودی واژن می باشد که با تاباندن پرتو لیزر بر روی ناحیه واژن باعث افزایش کلاژن سازی در پوست شده و این امر منجر به سفید شدن واژن می شود .

لیزر بلیچینگ واژن ، یک عمل سرپایی و بدون درد است که تحت چند دقیقه انجام می گیرد ؛ تعداد جلسات مورد نیاز بستگی به شرایط بیماران دارد.

معمولا نتایج این روش پس از گذشت 2 هفته از انجام آن نمایان می شود.

 

• مهم ترین سوالی که بانوان در رابطه با لیزر سفید کردن واژن ، دارند این می باشد که آیا می توان لیزر موهای زائد را همزمان با لیزر بلیچینگ واژن انجام داد ؟

خیر ، باید بگوییم که بانوان از انجام این موارد به طور همزمان نتیجه نمی گیرند و توصیه می شود ابتدا سفید کردن واژن انجام گیرد سپس لیزر موهای زائد.

مزایای سفید کردن واژن با لیزر

1. روشی غیرتهاجمی می باشد که سبب درد و خونریزی نمی شود.

2. مدت زمان انجام آن بسیار کوتاه است.

3. نتایج آن پس از گذشت مدت زمان کوتاهی قابل مشاهده می باشد.

4. علاوه بر سفید کردن واژن باعث جوانسازی پوست آن نیز می شود.

5. دوره نقاهت ندارد و بیماران پس از انجام می توانند به انجام امور روزمره خود بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *